Opinie

"Zanim na świat przyszło nasze Maleństwo, nie sądziłam, że tak będę sobie cenić każdą wolną chwilę. Dzięki Baby Box mogę zaoszczędzić czas - nie muszę już chodzić po pieluchy, bo pieluchy przychodzą do mnie :) Zapas, który dostaję, spokojnie wystarcza na miesiąc, nie muszę się o nic martwić - przynajmniej w kwestii pieluch :)"
Magdalena Warszawa
"Ważna jest dla mnie oszczędność czasu, jak i pieniędzy. Zakupy robię tylko przez internet. Męczyło mnie ciągłe sprawdzanie stron w poszukiwaniu promocji. Znalazłam Baby Box, gdzie jedna pieluszka kosztuje tylko 44 gr. Myślę sobie - taniej już być nie może! To bardzo niska cena. Do tego subskrypcja jest wygodna - co miesiąc dostaję zapas w dobrym rozmiarze."
Kasia Warszawa

"Jestem strasznie roztrzepanym człowiekiem i zapominam o wielu rzeczach. Często wracałem ze sklepu i okazywało się, że zapomniałem kupić np. pieluchy. Subskrypcja to dla mnie idealne rozwiązanie. Złożyłem zamówienie na 12 miesięcy i regularnie dostaję do domu zapas pieluch w odpowiednim rozmiarze!"
Andrzej Warszawa
"Na początku miałem trochę obaw co do subskrypcji. Zastanawiałem się co jeśli dziecko rośnie szybciej, lub zużywa więcej pieluch. Na szczęście mogę dowolnie zmieniać rozmiar pieluch i termin zamówienia. Mam pełną kontrolę nad moim zamówieniem, a to jest dla mnie najważniejsze. Z całą pewnością będę polecał Baby Box wszystkim rodzicom."
Cezary Warszawa